Přeskočit na obsah

Kosmetika

Kosmetická péče na míru

Každý z nás je jedinečný, tak jako naše pleť je jedinečná. Proto ke každé pleti přistupuji individuálně a kosmetické ošetření přizpůsobuji jejím potřebám.

Při první návštěvě probereme, jakou péči své pleti i tělu doma věnujete, jaké máte návyky, očekávání a přání. Zkonzultujeme také zdravotní stav a možné alergie. Budou mě zajímat vaše oblíbené či naopak neoblíbené vůně. Teprve poté navrhnu ošetření na míru přímo vám a vaši pleti. Při každé další návštěvě vždy zkonzultujeme aktuální stav pleti a vaše potřeby. Ráda doporučím, jak začít s vědomou domácí péčí o pleť, protože jedině spolupráci docílíme skvělých výsledků.

V rámci kosmetické terapie je mou prioritou vaše pohodlí, pocit bezpečí, uvolnění se a zklidnění mysli.
A vám už zbývá jen to jediné ~ na chvíli se zastavit, nechat se hýčkat, relaxovat a načerpat novou energii 🙂


Kontraindikace kosmetického ošetření

infekční, zánětlivé onemocnění
virové onemocnění (opary, bradavice)
zánět obličejových nervů
lupénka v akutním stadiu
hnisavá a plísňová onemocnění
popáleniny a krvácivá zranění


Jaké kosmetické značky používám a doporučuji

Věřím, že to nejlepší a nejvíce přirozené nám dává příroda sama. Výběr kosmetických značek se tak hned od začátku velice zúžil, protože jako přírodní se tváří mnoho produktů na současném trhu a přitom jen malé procento z nich je opravdu z přírodních surovin. Produkty, které v Lískovence používám, jsou a vždy budou bez parabenů, silikonů, minerálních olejů, SLS/SLES, propylen glycolu, syntetických vůní a barviv, GMOs, nanočástice a dalších zatěžujících látek pro naši pleť a celé tělo. Vedle čistoty složení produktu je prioritou kvalita a účinnost produktu. Při výběru značky musím také souznít s filozofií kosmetické firmy a s jejich hodnotami. Samozřejmostí je netestování na zvířatech.

A proto jsem zvolila českou aromaterapeutickou kosmetiku Nobilis Tilia a doplňkově švýcarsko-německou stálici Weledu. Obě značky plní mé vysoké nároky na přírodní péči o pleť, tělo i duši a věřím, že si je také oblíbíte.


Ceník

kosmetická péče na míru

Nobilis Tilia kosmetická terapie
přírodní kosmetická péče na míru dle potřeb a typu pleti ~ odlíčení, tonizace, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, kosmetická masáž, akupresurní body, aplikace sér a vitamínů, pleťová maska, závěrečné ošetření, poradenství

880 Kč – 1 100 Kč
(80-100 min)

rituál biofáze - kosmetika

Biofáze rituál ~ tři kroky ke kráse
přírodní enzymatická regenerace pleti unikátní metodou Biofáze ~ odlíčení, tonizace, dle potřeby úprava obočí, hloubkové čištění a peeling, relaxační tlaková masáž obličeje, dekoltu a hlavy, aplikace sér a vitamínů, pleťová maska, závěrečné ošetření, v ceně je regenerační zábal rukou a poradenství

990 Kč
(90 min)

Doplňková péče

Aplikace alginátové masky
Alginátová maska hloubkově hydratuje s okamžitým vypínacím účinkem. Alginát z mořských řas z čistých vod norského pobřeží výborně zadržuje vodu a přispívá tak k obnově vitality a dokonalé tonizaci pleti. Radost z této masky budou mít všechny ženy se zralou a nadměrně namáhanou pletí. Je vhodná i pro citlivou pleť. Výtečnou volbou je pro ty, kdo chtějí vidět okamžitou změnu.

Pokud není již součástí nějakého z nabízených rituálů, můžete si ji dopřát na obličej, krk i dekolt v rámci kosmetického ošetření jako luxusní péči navíc.

+160 Kč
(obličej)

+220 Kč
(obličej + krk)

+340 Kč
(obličej + krk + dekolt)

Regenerační extra péče o ruce
Péče o namáhanou pokožku rukou – aplikace D-panthenolu na nehtová lůžka a bio balzámu z bambuckého másla (Karité) a sezamového oleje na ruce,  teplý regenerační zábal rukou po většinu doby ošetření pleti s následnou 10 minutovou relaxační masáží rukou.

To vše si můžete dopřát navíc ke kosmetickému ošetření, pokud již není tato péče součástí nějakého z nabízených rituálů.

+110 Kč

Barvení obočí
Barvení obočí nelze provést samostatně, pouze jako doplňková služba ke kosmetickému ošetření pleti.+70 Kč

You cannot copy content of this page