Přeskočit na obsah

Reference

Děkuji Vám! Má “práce” tak dává opravdový smysl


~ Kosmetická péče a relaxace ~

“Kosmetická péče v Lískovence je požitek, který by si měl dopřát každý. Asi nikdy jsem nezažila takovýto voňavý dotek přírody, jež vytváří používání pouze přírodní kosmetiky Nobilis, též kouzelné prostředí salónu ale hlavně přístup Peťky ❤️ po její péči se budete cítit jako znovuzrození 🙂 děkuji a už teď se těším na další.

Lucka V.
~ Celostní poradenství a péče o zdraví ~

U Peťky jsem měla tu možnost zažít diagnostiku a podporu Bachovými esencemi. Peťka je citlivá, respektující a diskrétní průvodkyně. Nic netlačí, avšak pokud věří, že by daná věc opravdu pomohla, tak na to empaticky ukáže. Moc si cením jejího velkého rozhledu a informací, které mi nabídla. Výsledek předčil očekávání 😊 Na svou cestu jsem si nemohla vybrat lepší společnici, moc děkuji a doporučuji.“

Lenka O.
~ Kosmetická péče a relaxace ~

“Peťka je jedna z nejpečlivějších osob, které znám. A to se také odráží na její práci, kterou ke všemu děla s láskou a zapálením. Neustále se učí a své znalosti zdokonaluje, takže nezůstává pozadu, a já vím, že o mě bude vždy dobře postaráno. Díky ní jsem objevila přírodní kosmetiku Nobilis Tilia, na kterou nedám dopustit, a kterou osobně používám už pár let. Péťa v rámci kosmetiky navíc zhodnotí typ pleti, a se správným výrobkem vždy poradí, ať už mě trápí citlivá pokožka, chci více hydratovat, anebo “zastavit” čas, takže si nemusím dělat starosti. Vřele doporučuji každému, kdo chce o sebe nechat kvalitně pečovat.

Barča L.
~ Kosmetická péče a relaxace ~

Krásné prostředí, přístup a péče. Kosmetické ošetření u Peti je balzám nejen pro pleť, ale i pro duši. Během šetrného, pečlivého a profesionálního ošetření přírodními produkty mě hýčkaly vůně éterických olejů, relaxační hudba a jemná masáž rukou. Odcházela jsem krásná, odpočatá a s úsměvem na tváři 🙂

Marie M.~ Celostní poradenství a péče o zdraví ~

“Rád bych se zde podělil pár větami o velmi dobrém a luxusním přístupu Petry v rámci fytoterapie/diagnostiky. Když jsem přišel poprvé, nevěděl jsem co od toho čekat, tušil jsem, že se o sobě a nejen svém těle dozvím mnohé, to co tuším, ale hlavně, to co vůbec nevím a ani by mě to nenapadlo a hlavně, že i vyřeším to, co mě i trápí. Mohu říci, že prostředí na mě hned udělalo velký dojem a celkový první dojem byl velice silný. Člověk si s Petrou povídá a ani se nenaděje a už je konec. Přitom se u povídání cítí zcela svobodně a tak pohodově, že i když jsem odpovídal na dotazy, vůbec jsem neměl pocit, že bych je musel nějak řešit. Vše šlo samo a celý tento čas věnovaný sobě a této diagnostice je to nejlepší co mě potkalo. Mohu vše jen doporučit a přeji si, aby takových lidí kolem nás bylo více. Proto si cením velice a vážím si toho moc, že jsem měl možnost a stále mám tu možnost dělat něco pro sebe i díky Petře. Přátelé a vy všichni co nad tím uvažujete a osud Vás přivábil zde, není to náhoda a tak teď už je to je na Vás. Já vřele děkuji a přijímám. Děkuji Petře za to, že povznáší a posouvá možnosti léčby k jiným výšinám. Pomáhá to, já jsem také i důkazem. Děkuji, děkuji, děkuji.”

Martin T.~ Kosmetická péče a relaxace ~

“S paní Petrou a její prací v Lískovence jsem moc spokojena… jde vidět.. ze vše dělá s láskou.. práce ji baví.. při péčí o zákaznice využívá příjemné přírodní produkty …Celkově jde při jednání s ní cítit ochota a upřímná radost.. když je zákaznice spokojena …cítím se u ní byt více spojena s přírodou.”

Pavla B.
~ Celostní poradenství a péče o zdraví ~

Když jsem odcházela od Peťky po konzultaci a diagnostice podle Tradiční čínské medicíny, cítila jsem se neskutečně lehká a blažená. Přemýšlela jsem, čím to je? Hned mi naskočilo – někdo mi rozuměl, udělal si na mě čas, opravdu mě poslouchal a věnoval mi oční kontakt. Pet’ka naslouchala všem mým bolístkám a zdravotním problémům. Věděla o čem mluvím a vše mi dala do srozumitelné souvislosti již přímo při konzultaci a pak následně ještě písemně, v podobě několika stránek s popisem a doporučeními dle TČM. Na ten pocit, když jsem odcházela, lehká jako pírko, s blažeností a vděčností, že se mi někdo takto věnoval, se nedá zapomenout. Děkuji Peti za to co děláš a především za tvůj citlivý a empatický přístup“.

Magdalena K.
~ Kosmetická péče a relaxace ~

“Peťku znám odjakživa a přesto užasle koukám na její novou životní cestu na kterou se vydala a je v ní vážně dobrá. Kosmetika u ní je zážitek, kdy i já jako starý ekzematik, který se boji jakéhokoliv nového krému nebo make-upu, bývám velmi spokojená. A to jak v přístupu a komunikaci, tak v hledání nejvhodnějšího přírodního přípravku. A dále je tady další rovina terapeutická, kdy při návštěvě přichází mimo řečí témata koukající i trochu za horizont. Peťka má velký přehled o dalších možnostech a hledání i alternativnějších cest. Jde z ní klid a porozumění, vytváří bezpečný prostor. Moc jí fandím a doporučuji všemi deseti❤️

Radka N.
~ Celostní poradenství a péče o zdraví ~

Krásné, čisté a velice přátelské prostředí vonící bylinkami a právě uvařeným čajem s medem mne okamžitě okouzlilo. Do Lískovenky jsem se rozhodla zajít pro alternativní pomoc s bolestmi hlavy. Pokud jste jeden z mála, kteří odmítají užívat léky na bolest a zajímá je samotná příčina té bolesti, jste na správném místě. Petra svým lidským a odborným přístupem vede diagnostiku, sepíše následná doporučení a ochotně kdykoli poradí. Skvělou zkušenost mám také s na míru namíchanými bachovými květy, které mi pomohly překonat velice těžké životní období. Do Lískovenky se vždy rada vracím nejen pro pohlazení po duši.

Daniela H.
~ Celostní poradenství a péče o zdraví ~

“Dlouhodobě mě trápily problémy s nafouklým břichem a zavodněním. Byla jsem již ráno velmi unavená a bez energie. Moje známá mi doporučila konzultaci v Lískovence. Setkání s Peťkou bylo velmi příjemné. V prostoru Lískovenky jsem se velmi brzy začala cítit uvolněně a neměla jsem ostych svěřit se s mými potížemi. Peťka byla velmi pečlivá a podrobně si doplnila veškeré informace, které potřebovala pro zhodnocení mého stavu. Za pár dní jsem od ní obdržela konkrétní návod, co v životě změnit, abych se začala cítit lépe. Výsledky se dostavili velmi brzy. Břicho mi začalo „splaskávat“ , cítila jsem se plná energie a síly. Konzultaci v Lískovence mohu opravdu jedině doporučit.”

Martina P.
~ Kosmetická péče a relaxace ~

“Jsem typ člověka, který se jen tak komukoliv nesvěří do péče. Pečlivě si vybírám, aby ten, kdo o mě pečuje, byl se mnou v souladu a já mu tak mohla plně důvěřovat. A tak jsem našla Petru. 🙂 Inspirující ženu a citlivou terapeutku, které se s radosti a plnou důvěrou odevzdávám do její fantastické péče. Je pro mě nesmírné důležité, ze Petra přistupuje k péči holisticky a sama tímto způsobem žije. Celý opečovávací rituál je pro mě vždy nesmírným zážitkem a zároveň odpočinkem, který mne umožní ztratit se v časoprostoru. Odcházím neuvěřitelně dosycena a s pocitem, ze jsem si dovolila tu nejlepší péči. Děkuji Petře, že se této práci věnuje s takovou citlivosti a zároveň zodpovědnosti a já se k ní můžu pravidelně vracet.❤️

Tereza L. S.


A jak jste byli spokojeni v Lískovence vy?

Zpětnou vazbu mi můžete kdykoliv poslat na info@liskovenka.cz.
Děkuji i za případné připomínky, které mě mohou dále posunout.

You cannot copy content of this page