Přeskočit na obsah

Podzimní ladění

Podzimní ladění ~ prožitkový víkend pro ženy

Přijměte srdečné pozvání na další pohodový víkend na samotě, v malebné staré roubence obklopené valašskými lesy a loukami. Po Jarním probuzení přichází Podzimní ladění.
Celý víkend se ponese v duchu pohody, ZAZDROJOVÁNÍ se, zklidnění, Z P O M A L E N Í a NALADĚNÍ se na PODZIMNÍ ROVNOVÁHU v nás i v přírodě.

Na co se můžete těšit?


~ v PÁTEK 22.9.
Budeme mít hosta, Blanku Chlebíkovou a čeká nás společné posezení venku u ohně s kytarou a bubnem. Písně s hlubokými autorskými texty Blanky, v přírodě, s živlem ohně, v kruhu žen a v předvečer podzimní rovnodennosti bude velmi silný.

~ v SOBOTU 23.9.
Se seznámíte s Bachovými květovými esencemi, které odstraňují vnitřní napětí a podporují naši přirozenou schopnost vrátit se do psychické rovnováhy. Pomáhají znovu nastolit soulad naší duše a těla, ukazují cestu, jak žít v harmonii sama se sebou.
Při procházce se propojíme s podzimní krajinou díky metodě Lesní mysl. Zpomalíme, zbystříme smysly a necháme na sebe les svými léčivými účinky působit. Zpáteční cestou si nasbíráme přírodní materiál, který využijeme k tvoření podzimního věnečku.
Dostanete užitečné a konkrétní informace, jak se v tomto nejbarevnějším období roku můžete samy podpořit a opečovat pomocí bylinek, hub, stravy a akupresury dle principů tradiční čínské medicíny.
Večer oslavíme podzimní rovnodennost společným posezením, vytvoříme bezpečný a láskyplný prostor pro sdílení, povídání, nebude chybět výživné rituální kakao, motivační karty, vykuřovadla a malování hennou.

~ v NEDĚLI 24.9.
Po společné snídani se sejdeme k závěrečnému posezení a rozloučení.

Jako vždy všechny aktivity jsou zcela dobrovolné, můžete všechno a nemusíte nic. 😊


kdo vás bude provázet?

Magdalena Kodajková

„Miluju přírodu, ráda chodím po horách a toulám se lesem. Objevila jsem koncept Lesní mysli a stala se průvodkyní této metody, která krásně učí propojovat se vědomě s přírodou, je bránou-mostem k sobě i k lesu.“

Petra Vokounová

“Věnuji se celostní péči o pleť, tělo i duši nejen z pohledu tradiční čínské medicíny. Ke každému přistupuji individuálně. Jsem přesvědčena, že vše, co se v nás děje, má svou příčinu a logiku. Věřím, že to nejlepší a nejvíce přirozené nám dává příroda sama.“

Host: Blanka Chlebíková

Blanka pracuje v lesní školce, pořádá ženské kruhy v sauně, zpívání v kruhu, kakaové rituály, setkání pro ženy.


Praktické a organizační informace

Místo konání: malebná roubenka v Huslenkách, okres Vsetín

Ubytování je ve dvou trojlůžkových podkrovních pokojích a pro další 3-4 ženy je k dispozici menší chaloupka stojící opodál roubenky. Bohatá a plnohodnotná strava zajištěna.
Důležitá informace: cesta z parkoviště k roubence trvá cca 10 min pěšky, mírně do kopce.
………………………………….
….

You cannot copy content of this page